W dniu 8 grudnia 2017 roku w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się Gala Wolontariatu 2017, zorganizowana przez Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej „SPECTRUM” w partnerstwie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Stalowej Woli oraz Gminą Stalowa Wola. Podczas gali został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Pomaganie jest cool”, nad którym  patronat objął Prezydent Miasta Stalowej Woli p.Lucjusz Nadbereżny. Celem konkursu było przybliżenie dzieciom idei wolontariatu oraz kształtowanie wrażliwości na potrzeby innych. W konkursie brali udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Stalowej Woli. Zwycięzcom nagrody wręczyli Prezydent Miasta Stalowej Woli p.Lucjusz Nadbereżny oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia p.Halina Wołos. Koordynatorami konkursu były: p.Renata Sitarz i p.Renata Laskowska.

W kategorii wiekowej – uczniowie klas I-IV szkoły podstawowej

I miejsce zajął Danish Khan, uczeń klasy Ia

II miejsce zajął Jan Charewicz, uczeń klasy IIIa

W kategorii wiekowej – uczniowie klas V-VII szkoły podstawowej i II-III gimnazjum

I miejsce zajął Kacper Zychowicz, uczeń klasy IIB G

II miejsce zajął Jakub Bednarz, uczeń klasy IIA G

III miejsce zajęła Natalia Kupiec, uczennica klasy VIb

Wyróżnienie otrzymała Adrianna Handzlik, uczennica klasy IIIA G

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!