Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka.  Nie inaczej było w tym roku: 17 grudnia 2013 r. o godzinie 17.00  w pięknie udekorowanej sali teatralnej przy  kościele p.w. Najświętszego Serca  Pana Jezusa w Stalowej Woli uczniowie klasy III a ze swoimi rodzicami wprowadzili nas w nastrój świąteczny. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa szukających miejsca do schronienia na noc, którzy po bezowocnych poszukiwaniach zdecydowali się przenocować w stajni. Jednak to do nich i małego Jezuska przybyli tak honorowi goście jak trzej mędrcy i złożyli dzieciątku pokłon. Całość przedstawienia pokazała scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów, przeplatana była kolędami i pastorałkami.