IMG_1134Dnia 10.01.2019 r. uczniowie  PSP nr 5 należący do kółka muzycznego wzięli udział w przedstawieniu „Kolędnicy”, które zostało zorganizowane na os. Hutnik we współpracy ze Środowiskowym  Domem Samopomocy nr 2 w Stalowej Woli oraz Filią nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Zabawnym scenkom z Herodem, Turoniem, Cyganką i Żydem przy akompaniamencie gitar i fletu wyśpiewywali najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem lokalnego środowiska, którzy pomimo mrozu licznie wzięli w nim udział. Zabawy i radości było co niemiara. Wdzięczni mieszkańcy osiedla obsypywali występujących kolędników mnóstwem słodkości, które rzucali z okien i balkonów swoich mieszkań.

Występujących uczniów nagrodzili słodkościami również właściciele sklepu ABC – Państwo Szurkowie,  MBP Filia nr 5 w Stalowej Woli oraz Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2.

Obyście zdrowi wszyscy byli i oby Wam się darzyło na ten Nowy Rok!!!

Uczniów przygotowała:

mgr Renata Laskowska