IMG_20191022_111002

W dniu 22.10.2019 roku w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli odbyło się rozstrzygnięcie (etapu powiatowego) konkursu plastycznego pt. , zorganizowanego przez Wojewódzką Komendę Policji w Rzeszowie, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie.

Celem konkursu było edukowanie i uwrażliwienie dzieci i młodzieży na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań w codziennych sytuacjach życiowych.

Nagrody wręczał Komendant Powiatowy Policji inspektor Janusz Śnios.

W kategorii wiekowej 6 – 9 lat

I miejsce zajęła Zuzanna Prytek, uczennica z klasy Ia

Natalia Gronostaj, uczennica z klasy Ia, otrzymała wyróżnienie

W kategorii wiekowej 10 – 12 lat

Marcelina Faraś, uczennica z klasy VIb, otrzymała wyróżnienie

Zuzi, Natalce i Marcelince

serdecznie gratulujemy!!!