zd (21)19.10.2018 r. w Galerii Tło w Miejskim Domu Kultury odbyło się wręczenie nagród laureatom II EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA UCZNIÓW STALOWOWOLSKICH SZKÓŁ „TAK WIDZĘ MUZYKĘ”, który zorganizowany został w ramach II Festiwalu im. Janiny Garści przez Fundację Wspierania Kultury „Amadeusz” oraz MDK w Stalowej Woli. Młodzi twórcy wykonali prace plastyczne, których inspiracją były utwory Janiny Garści jak również utwory Camilla Saint- Saens’a – „Karnawał zwierząt”.

Laureatami w/w konkursu zostali:

W kategorii klas I-III

Oliwia Zębala – II nagroda

Marlena Jędrusińska – III nagroda

W kategorii klas IV- VII

Joanna Nowak kl. VI a – I nagroda

Szymon Garbacz kl. VI b- III nagroda

Natalia Ryczko kl. VI a – IV nagroda

W kategorii klas Gimnazjalnych

Jakub Siepetowski kl. III AG – III nagroda

Wyróżnienia otrzymali:

Weronika Ambroszko, Krystian Karaj , Aleksandra Gancarz , Eliza Dąbek  – kl.I-III

Maja Kogut, Szymon Tutak, Jakub Witaszek, Karol Chyła, Arkadiusz Maziarz, Iga Bober,

Julia Kołecka, Amelia Ślepecka, Paweł Thoni-Tolewski, Gabriela Błyskal – kl. IV-VII.

Uczniów przygotowały: mgr Zofia Maziarz, mgr Renata Jarosz, mgr Renata Laskowska

Laureatom i wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Opracowała:

mgr Renata Laskowska