Szanowni Państwo.

Trzech uczniów naszej szkoły: Jakub Witkowski – kl. V b, Rafał Jędrusiński – kl. II b, Grzegorz Tabor – kl. I b, wzięło udział w ogólnopolskim konkursie na najładniejszą kartkę świąteczną organizowanym przez księgarnię językową Polanglo.

Konkurs wygrywa jeden uczeń, ale nagrody otrzymuje cała klasa. W związku z tym bardzo Państwa prosimy o pomoc – zagłosujcie Państwo drogą internetową i wspomóżcie naszych uczniów!!! Każdy głos się liczy!

Aby zagłosować, należy zarejestrować się na stronie www.konkursy.polanglo.pl. Po procesie rejestracyjnym trzeba w wyszukiwarce wpisać imię i nazwisko wybranego ucznia i oddać głos (można oddać tylko dwa głosy na dwóch różnych uczniów). Zajmuje to zaledwie kilka minut.  Głosowanie trwa do 30 stycznia. Ogłoszenie wyników nastąpi 4 lutego.

Z góry dziękujemy wszystkim za oddane głosy.

Anna Siepetowska