IMG_20181212_134048

W dniu 12.12.2018r. odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Śpiewania Kolęd i Pastorałek dla świetlic szkolnych. W konkursie wzięło udział 12 grup świetlicowych z ośmiu szkół podstawowych ze Stalowej Woli. Grupy prezentowały kolędy i pastorałki.
Uczestników oceniała komisja konkursowa złożona z nauczycieli i księdza:
przewodnicząca jury – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 pani Dorota Kornek, członkowie komisji – ksiądz proboszcz parafii Matki Bożej Różańcowej Józef Rainer, nauczyciele z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 – pani Małgorzata Gorczyca i pan Krzysztof Skrzypek.
Komisja wyłoniła następujących zwycięzców, którzy otrzymali dyplomy oraz nagrody w postaci pięknych klocków LEGO:
I miejsce – grupy świetlicowe z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9,
II miejsce – grupa świetlicowa z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11,
III miejsce – grupa świetlicowa z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1.
Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy:
Zespół Szkół nr 6 w Stalowej Woli,
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Stalowej Woli,
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Stalowej Woli,
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 w Stalowej Woli,
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Stalowej Woli.
Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie pani dyrektor poczęstowała pysznymi słodyczami.