IMG_4837

Klasa I a

IMG_4845

Klasa I b

 

29 października 2021 roku o godz. 9:00 w naszej szkole odbyło się ślubowanie i pasowanie dzieci z klas pierwszych – 1a i 1b na uczniów PSP nr 5.
Z uwagi na panującą sytuację sanitarną na uroczyste pasowanie klas pierwszych mogli przybyć jedynie wybrani uczniowie, część grona pedagogicznego na czele z Panią Dyrektor Dorotą Kornek oraz Panią Dyrektor Przedszkola nr 4 Marią Zubrzycką. Uczniowie klasy pierwszej pod czujnym okiem Pani Renaty Jarosz oraz Hanny Fronc prezentowali swoje wiadomości i umiejętności, recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki. Kolejnym etapem spotkania było uroczyste złożenie ślubowania uczniów klasy pierwszej. Następnie p. Dyrektor dokonała aktu pasowania każdego dziecka na ucznia szkoły poprzez dotknięcie lewego ramienia magicznym piórem.
Na pamiątkę przyjęcia naszych siedmiolatków w poczet braci uczniowskiej dzieci otrzymały dyplomy.

Opracował: Piotr Wolan