5M0A9745

W dniu 5 grudnia 2018 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się Gala Wolontariatu, zorganizowana przez Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej „SPECTRUM” w partnerstwie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.
Podczas gali został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Pomaganie seniorom jest cool”. Celem konkursu było przybliżenie dzieciom i młodzieży idei wolontariatu, kształtowanie wrażliwości na potrzeby innych, promowanie wolontariatu oraz pobudzanie aktywności społecznej wśród dzieci. W konkursie brali udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Stalowej Woli.

Zwycięzcom konkursu nagrody wręczyły:  radna Pani Karolina Paleń oraz sekretarz miasta Pani Gabriela Grzesiowska.

Koordynatorami konkursu były: p.Renata Laskowska i p.Renata Sitarz.

W kategorii wiekowej – uczniowie klas I-IV szkoły podstawowej:

II miejsce zajęła Carmen Rojek, uczennica klasy IVb

III miejsce zajęła Aleksandra Gancarz, uczennica klasy IIIa

wyróżnienie otrzymał Kajetan Faraś, uczeń klasy Ib

 

 W kategorii wiekowej – uczniowie klas V-VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum:

 wyróżnienie otrzymała Gabriela Jędrusińska, uczennica klasy IIIA G

wyróżnienie otrzymał także Miłosz Łapiński, uczeń klasy VIa

 

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!