W dniu 14.12.2017 roku wolontariuszki z naszej szkoły: Joanna Frączek, Kamila Gołąbek, Karolina Markowicz oraz Dominika Tonderys, uczennice klasy VII a pod opieką p.Renaty Sitarz, pedagoga szkolnego i p.Eweliny Małek, pracownika MOPS w Stalowej Woli przeprowadziły zbiórkę produktów spożywczych w jednym ze sklepów PSS „Społem” w Stalowej Woli, w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ 2017”. Patronatem honorowym w Stalowej Woli Akcję objęli Prezydent Miasta Stalowej Woli – Pan Lucjusz Nadbereżny, Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli – Pan Stanisław Sobieraj oraz Poseł na Sejm – Pan Rafał Weber.

Dary, zebrane podczas Akcji otrzymają rodziny, znajdujące się w trudnych sytuacjach życiowych z terenu Stalowej Woli.

WOLONTARIUSZKOM  SERDECZNIE  DZIĘKUJEMY!