Po raz kolejny w dniu 5.12.2013 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w zbiórkach produktów spożywczych, artykułów szkolnych oraz środków czystości, przeprowadzonych w ramach akcji „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”.  W sklepie LUX w Stalowej Woli włączyły się do akcji następujące uczennice z klas: IIIA oraz IIIB gimnazjum – Eliza Reichert, Joanna Kotwica, Dorota Madej i Małgorzata Suchora. Natomiast w sklepie „BIEDRONKA” przy ul. Okulickiego w Stalowej Woli dary zbierały uczennice z klasy VI b – Ola Chruściel, Agatka Hołda, Daria Jędrusińska i Justynka Żak. Zebrane produkty zostaną przekazane w okresie przedświątecznym rodzinom mieszkającym w Stalowej Woli, znajdującym się w trudnych sytuacjach materialnych.

Uczennicom serdecznie dziękujemy!