Jeden Rodzic nie jest w stanie zrobić nic.

Pracując wspólnie w zespole możemy poczynić wiele,

mając na względzie dobro naszych dzieci.

Rada Rodziców w roku szkolnym 2014/2015 uchwaliła wysokość dobrowolnych składek na działalność Rady Rodziców w wysokości:

– za pierwsze dziecko 20zł rocznie – można dokonywać również wpłat po 2zł miesięcznie lub 10zł za pół roku.
– za drugie dziecko 10zł rocznie – można dokonywać również wpłat po 1zł miesięcznie lub 5zł za pół roku
czwarte i kolejne dziecko – bez opłaty

Wpłat można dokonać w sekretariacie szkoły, u wychowawcy, u przedstawicieli Rady Rodziców, przelewem na konto:

Rada Rodziców przy ZSO nr 1 w Stalowej Woli

Ul. Energetyków 18

37-450 Stalowa Wola

Numer konta Rady Rodziców
22 9430 0006 0007 5239 2000 0001

Tytułem: np.  Imię nazwisko dziecka Ia 2014/2015

Zachęcamy Państwa do współpracy z nami na rzecz szkoły a tym samym naszych dzieci – jesteśmy otwarci na każdą Państwa inicjatywę i sugestie.

Zadaniem i celem Rady Rodziców jest jak najlepsze reprezentowanie interesów dzieci uczęszczających do naszej szkoły, a co za tym idzie ścisła współpraca z dyrekcją i nauczycielami.

Naszym celem jest przybliżyć działania Rady oraz umożliwić wszystkim zainteresowanym uzyskanie informacji na temat wydatkowania pieniędzy pozyskiwanych z wpłacanych składek oraz wszelkich podejmowanych przez nas inicjatyw.

Pragniemy wytłumaczyć i zapewnić, że wszystkie Państwa pieniądze są przeznaczone w całości dla naszych dzieci. Bardzo prosimy, by o tym pamiętać podejmując decyzję o wpłacie określonej kwoty.

Wsparcie szkoły ze strony rodziców jest nieocenione i znacząco może poprawić działanie szkoły, warunki nauki naszych dzieci oraz wspomagać ich rozwój i zainteresowania.

Wszyscy rodzice powinni wspierać edukację swoich dzieci. To dzięki naszej aktywności i zaangażowaniu możemy wspierać zadania jakie postawili przed sobą i nami-Rodzicami nauczyciele.