ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ
I ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Zgłoszenia do klasy I (dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły) będą przyjmowane są od 18 lutego do 26 marca 2019 r. wyłącznie drogą elektroniczną (informacje w sekretariacie szkoły po 10.02.2019). Klikając w poniższy obrazek zostaną Państwo przekierowani do formularza zgłoszenia:

szkola_podstawowa

Postępowanie rekrutacyjne (dla dzieci spoza obwodu szkoły) będzie możliwe pod warunkiem dysponowania wolnymi miejscami od 6 maja 2019 r. zgodnie z ustalonym harmonogramem i kryteriami.

Zgłaszanie dzieci do oddziału przedszkolnego będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną – kontynuacja do 4 marca 2019 r. Klikając w poniższy obrazek zostaną Państwo przekierowani do formularza zgłoszenia:

przedszkole

**************************************************************************************

Zapraszamy do zapisywania dzieci do  oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5  na rok szkolny 2019/2020 oraz do pozostałych oddziałów naszej szkoły.

Chcemy nadal rozwijać bazę dydaktyczną szkoły, poszerzać jej ofertę edukacyjną, tak aby spełniała oczekiwania Państwa i Państwa dzieci.

Proszę o zapisywanie Państwa dzieci do naszej placówki.

Dorota Kornek dyrektor PSP5

W poprzednich latach:

• utworzyliśmy klasy sportowe o profilu lekkoatletycznym,
  • zorganizowaliśmy zajęcia z języka angielskiego dla zainteresowanych dzieci kl. „0”, obecnie przedszkolaki uczone są języka angielskiego przez kompetentnego, sympatycznego nauczyciela,
  • wdrażaliśmy wiele programów i innowacji,
  • prowadziliśmy zajęcia, które cieszyły się zainteresowaniem wśród uczniów i rodziców,
  • dbaliśmy, by powierzone nam dzieci czuły się bezpiecznie.

PSP5 to dobry wybór dla Ciebie i Twojego dziecka!