ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ
I ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

NA ROK SZKOLNY 2022/2023

 

Zgłoszenia do klasy I (dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły) będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną (informacje w sekretariacie szkoły). Klikając w poniższy obrazek zostaną Państwo przekierowani do formularza zgłoszenia:

szkola_podstawowa

Postępowanie rekrutacyjne (dla dzieci spoza obwodu szkoły) będzie możliwe pod warunkiem dysponowania wolnymi miejscami od 4 do 13 maja 2022 r. zgodnie z ustalonym harmonogramem i kryteriami. Natomiast postępowanie uzupełniające od 25 lipca do 1 sierpnia 2022 r.

Zgłaszanie dzieci do oddziału przedszkolnego będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną od 07 do 21 marca 2022 r.  Natomiast postępowanie uzupełniające od 25 lipca do 1 sierpnia 2022 r. Klikając w poniższy obrazek zostaną Państwo przekierowani do formularza zgłoszenia:

 

przedszkole


Kryteria postępowania rekrutacyjnego: 

 

********************************************************

Zapraszamy do zapisywania dzieci do  oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5  na rok szkolny 2022/2023 oraz do pozostałych oddziałów naszej szkoły.

Chcemy nadal rozwijać bazę dydaktyczną szkoły, poszerzać jej ofertę edukacyjną, tak aby spełniała oczekiwania Państwa i Państwa dzieci.

Proszę o zapisywanie Państwa dzieci do naszej placówki.

Dorota Kornek dyrektor PSP5

 

W poprzednich latach:

  • utworzyliśmy klasy sportowe o profilu lekkoatletycznym,
  • zorganizowaliśmy zajęcia z języka angielskiego dla zainteresowanych dzieci kl. „0”, obecnie przedszkolaki uczone są języka angielskiego przez kompetentnego, sympatycznego nauczyciela,
  • wdrażaliśmy wiele programów i innowacji,
  • prowadziliśmy zajęcia, które cieszyły się zainteresowaniem wśród uczniów i rodziców,
  • dbaliśmy, by powierzone nam dzieci czuły się bezpiecznie.

    

  PSP5 to dobry wybór dla Ciebie i Twojego dziecka!