ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ
I ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Zgłoszenia do klasy I (dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły) będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną (informacje w sekretariacie szkoły). Klikając w poniższy obrazek zostaną Państwo przekierowani do formularza zgłoszenia:

szkola_podstawowa

Postępowanie rekrutacyjne (dla dzieci spoza obwodu szkoły) będzie możliwe pod warunkiem dysponowania wolnymi miejscami od 5 do 14 maja 2021 r. zgodnie z ustalonym harmonogramem i kryteriami. Natomiast postępowanie uzupełniające od 26 lipca do 3 sierpnia 2021 r.

Zgłaszanie dzieci do oddziału przedszkolnego będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną od 08 do 22 marca 2021 r.  Klikając w poniższy obrazek zostaną Państwo przekierowani do formularza zgłoszenia:

przedszkole

Kryteria postępowania rekrutacyjnego:

********************************************************

Zapraszamy do zapisywania dzieci do  oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5  na rok szkolny 2021/2022 oraz do pozostałych oddziałów naszej szkoły.

Chcemy nadal rozwijać bazę dydaktyczną szkoły, poszerzać jej ofertę edukacyjną, tak aby spełniała oczekiwania Państwa i Państwa dzieci.

Proszę o zapisywanie Państwa dzieci do naszej placówki.

Dorota Kornek dyrektor PSP5

W poprzednich latach:

• utworzyliśmy klasy sportowe o profilu lekkoatletycznym,
  • zorganizowaliśmy zajęcia z języka angielskiego dla zainteresowanych dzieci kl. „0”, obecnie przedszkolaki uczone są języka angielskiego przez kompetentnego, sympatycznego nauczyciela,
  • wdrażaliśmy wiele programów i innowacji,
  • prowadziliśmy zajęcia, które cieszyły się zainteresowaniem wśród uczniów i rodziców,
  • dbaliśmy, by powierzone nam dzieci czuły się bezpiecznie.

PSP5 to dobry wybór dla Ciebie i Twojego dziecka!