partnerzylogo    Miło nam poinformować, że w naszej szkole będzie realizowany projekt pt.: „STALOWA SOWA – Rozwój kompetencji kluczowych w Gminie Stalowa Wola”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 –2020 oraz z Budżetu Państwa.

Cel projektu: podniesienie w okresie od 1.06.2018 r. do 30.06.2020 r. jakości i atrakcyjności oferty edukacyjnej ośmiu publicznych szkół podstawowych i ZSO nr 2, podległych Gminie Stalowa Wola poprzez rozwój kompetencji cyfrowych lub zawodowych min. 270 nauczycieli i rozwój kompetencji kluczowych min. 1692 uczniów, a także tworzenie w szkołach przyjaznych warunków dla rozwoju tych kompetencji, kształcenia z wykorzystaniem TIK i pracy metodą eksperymentu. Dofinansowanie projektu z Unii: 3 906 907,10 zł.

Rekrutacja do projektu trwa dwa tygodnie: od 28.09  do 12.10.2018 r.

Załączniki:

OGÓLNE INFORMACJE O PROJEKCIE:

REGULAMIN REKRUTACJI I UDZIAŁU W PROJEKCIE

Wzory dokumentów rekrutacyjnych dla NAUCZYCIELA:

Wzory dokumentów rekrutacyjnych dla UCZNIA: