W dniu 16.10.2013 r. w naszej szkole odbyły się spotkania uczniów klas IIIA oraz IIIB gimnazjum z p. Anną Łaską i p. Eweliną Owanek, pracownikami Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Stalowej Woli. Spotkania zostały przeprowadzone  w ramach „OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY 2013”.

Uczniowie wzięli udział w prelekcjach wygłoszonych przez doradców zawodowych, dotyczących wyboru drogi dalszego kształcenia. Prelegentki zachęcały także uczniów do korzystania z oferowanych form pomocy, dotyczących  wyboru przyszłej ścieżki kariery.  Dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów cieszyły się indywidualne rozmowy z p. A. Łaską i p. E. Owanek, związane z poradnictwem zawodoznawczym.

Pani A. Łasce oraz p. E. Owanek serdecznie dziękujemy za przeprowadzone spotkania.