zd (9) - 226 września  2018 r. klasy pierwsze wraz z wychowawcami i szkolnym pedagogiem uczestniczyły w wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego „Madejówka” w  miejscowości Obojnia. Właścicielka przywitała wszystkich pysznymi bułeczkami i powidłem. Po  śniadaniu czekało na dzieci wiele atrakcji. Pierwszoklasiści zwiedzali całe obejście wokół głównego placu. Mieli okazję poznać mieszkające tam zwierzęta.  Gospodarze urozmaicili dzieciom czas wolny zabawą przy muzyce. Największą atrakcją  cieszyły się skoki na trampolinie. Niespodzianką był gwóźdź programu – jazda na konikach.  Były też warsztaty, podczas których dzieci wykonywały grzyby z ziemniaków. Dzień zakończył się wspólnym posiłkiem. Uczestnicy wycieczki jedli kiełbaski i wspominali z uśmiechem wcześniejsze wydarzenia dnia. Dzieci podziękowały właścicielom gospodarstwa za mile spędzony czas i wspólną, niezapomnianą zabawę.

Opracowała: Hanna Fronc