W piątek 23 stycznia 2015 r. grupa uczniów z klas II a, II b i III b, po zajęciu  I miejsca w rejonowym przeglądzie przedstawień jasełkowych w Stalowej Woli (co miało miejsce w sobotę 17 stycznia), wyjechała do Sandomierza na Finał XIII Diecezjalnego  Konkursu  Jasełek i Inscenizacji Bożonarodzeniowych.  W Katolickim Domu Kultury w Sandomierzu PSP nr 5 ze Stalowej Woli  otwierała występy, a po uczniach z naszej szkoły wystąpili jeszcze uczniowie z SP w Dwikozach, PSP z OI w Janowie Lubelskim,  PSP nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim, SP nr 9 w Tarnobrzegu oraz PSP i Przedszkola w Sichowie Dużym.  Jury oceniające poszczególne występy składało się z osób reprezentujących każdy z zespołów. Naszą  reprezentantką w jury była p. Krystyna Stój. Należy zaznaczyć, że towarzyszyła nam spora grupa rodziców i dziadków wspierających małych artystów. Uczniowie naszej szkoły zajęli  w konkursie, który dotąd miał formę przeglądu, II miejsce, za co należą im się wielkie brawa!