4418 stycznia szkolne mury wypełniła muzyka i tańce na zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski zabawie karnawałowej. Uczniowie pokazali, że nie tylko potrafią się uczyć ale i wspaniale bawić. Na długo pozostaną w pamięci wspólne tańce do utworu „Tunak tunak tun”, „Belgijka”, „Chocolata”, czy „Kowbojka”. Uczniowie chętnie uczestniczyli w towarzyszących zabawie konkursach. Zaszczytny tytuł królowej balu klas I-IV otrzymali Aleksandra Kopeć i Marcel Kozłowski, a w klasach starszych Katarzyna Łukasik, Maja Kogut i Zuzanna Warchoł, natomiast królami zabawy karnawałowej zostali Gabriel Żelazko, Dominik Paź i Michał Szarama. Dodatkowo przyznano tytuł króla i królowej tańca dla Pawła Składonia i Agaty Madej.

Opracował: Piotr Wolan