Konkurs dla przedszkolaków _Zróbmy choinkę ....inaczej_Dzieci  z oddziału przedszkolnego  w naszej szkole wzięły udział w konkursie „Zróbmy choinkę … inaczej” ogłoszonym przez Prezydenta  Miasta Stalowej Woli  Pana Lucjusza Nadbereżnego i Miejską Bibliotekę Publiczną im.  M. Wańkowicza w Stalowej Woli.  Przedmiotem konkursu było zaprojektowanie i zespołowe wykonanie choinki z surowców wtórnych. Maluchy pod opieką wychowawczyni  pani Hanny Fronc  oraz pedagoga szkolnego pani Renaty Sitarz wykonały oryginalną choinkę z plastikowych nakrętek.  Wszystkie choinki zostaną zaprezentowane na wystawie w holu Biblioteki Międzyuczelnianej, następnie w okresie świątecznym będą ozdobą Jednostek Organizacyjnych Gminy oraz Miejsc Aktywności Lokalnej na rewitalizowanych Osiedlach Fabryczne oraz Rozwadów. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 14  grudnia 2017 roku.